İktidarsızlık için Nebatsal Kürler

Şifalı Nebatsal kür ve karışımlar harcayarak iktidarsızlık meselesine derman bulabilirsiniz…
Erkeklerin en büyük kaygı ve fobilerinden bir tanesi olan cinsel hayatta iktidarsızlığa belirgin kokulu soğan, sarımsak ve nane ilaç gibi tesir gösteriyor. Uzmanlar bu karışımı uyumadan evvel harcanmasının cinsel eforu artıracağını açıkladı.

Genelikle psikolojik nedenlerle ortaya çıkan fakat bazı ilaçların yan tesiri ve rahatsızlıkların yol açtığı iktidarsızlık, çoğu çiftin ortak meseleyi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzmanlar çözümün natürel hayatta olduğunu ifade ederek kürlerin dayanakçı olabileceğini belirtiyor. İşte o kürlerden kimileri…

İktidarsızlık İçin Sarımsak, Soğan, Nane Kürü Yapılışı
1 litre suyun içine 4 diş ince kıyılmış sarımsak, 1 tatlı kaşığı soğan ve 1 yemek kaşığı nane ilave edin. Kaynattıktan sonra süzerek uyumadan 1 saat kadar evvel 1 çay fincanı için.

Soğan Kökü Karışımı
1 litre suyun içerisine 100 gr soğan kökü ilave ederek kaynatın. Daha sonra süzerek akşamları uyumadan 1 saat evvel bir kadeh için.

Kekik Suyu
1 çay fincanı sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı kekik ilave edin. Demlenmesi için azıcık bekledikten sonra süzerek akşamları uyumadan 1 saat evvel içebilirsiniz.

Karanfil, Badem ve Bal Kürü Nasıl Yapılır?

Bir havanın içerisine 1 avuç badem içi ve 1 tatlı kaşığı karanfil koyarak iyice dövün. Ardından 1 çay kadehi süzme bal ilave edin. Sabah akşam olmak üzere günde 2 kere 1 tatlı kaşığı yiyin.

İncir ve Bal Macunu

Bir ölçü kuru incir ile süzme balı beraber hırpalayarak macun haline getirin. Akşamları uyumadan evvel 1 yemek kaşığı yiyin.

Hindistan Cevizi – Bal Macunu

Bir ölçü rendelenmiş Hindistan cevizi ve süzme balı beraber hırpalayarak macun elde edin ve akşamları uyumadan evvel 1 yemek kaşığı yiyin.

Ceviz ve Toz Şeker

Aynı oranlarda toz haline getirilmiş ceviz ve toz şekeri günde 2 kere, sabah ve akşam olmak suretiyle birer çorba kaşığı yiyin.

Fındık, Tarçın ve Süzme Bal
Havanda hırpalanarak toz haline getirdiğiniz 1 çay kadehi fındık, 1 tatlı kaşığı tarçın ve 1 çay kaşığı süzme balı iyice karıştırıp günde 2 kere, sabah-akşam 1 çorba kaşığı yiyin.

Yumurta ve Tarçın
1 adet ham yumurta sarısına 1 çay kaşığı tarçın tozu dökerek için.

Adaçayı – Karanfil
1 litre suyun içerisine 1 yemek kaşığı adaçayı ve 1 tatlı kaşığı karanfil ilave ederek kaynatın. Ardından süzerek uyumadan 1 saat evvel harcayın.

Bir cevap yazın