İspatlarla Konuşuyoruz: Kudret Narı Macunu Kanser Hücrelerinin Dağılmasını Önlüyor!

İspatlarla Konuşuyoruz: Kudret Narı Macunu Kanser Hücrelerinin Dağılmasını Önlüyor!

Kudret Narı mucizesi! Saklı tasanın takati de onda. En kudretli, en şifalı nebatlar arasında gösterilir. Fayda etmediği hastalık yok diye şan salmıştır.

Kudret narının bir hayli hastalığa karşı gösterdiği kudretler gerçekten çok etkileyici. Amerika’da yapılan araştırma neticeyi yayınlanan yazıda, kudret narının kanser hücreleri dağılmasını önlendiğiortaya kondu. O surattan herkesin evinde olması gereken bu mucizeyi bir de yakından araştıralım…

Kabızlık, ülser, gastrit gibi mide problemleri yaşayanların bir numaralı ilacıdır kudret narı. Kırk gün süren kürü uyguladığınızda bu gibi meselelerden kurtulmanız muhtemel…

Diyabet hastaları için de son derece ehemmiyetli bir meyvedir. Şeker hastalığının giderilmesi için kullanılan ilaçların yanı sıra, şifalı kürü uygulamak gerekir. Kumpaslı olarak kullanılan kür neticesinde, şeker hastalığının ilerlemesinin durduğu tespit etilmiştir. Bu meyvenin değişik sentetik şeker ilaçlarının neden olduğu yan tesirleri kapsamaması da ayrı bir husus.

Bir Hayli rahatsızlığa deva olduğu gibi, kudret narının cilde yararları da var. Egzama, sedef ve ve değişik cilt hastalıkları için bütün bir şifa kaynağı! Bu gibi rahatsızlıklarda merhem amacına kullanabilirsiniz. Cilt hastalıklarının yanı sıra, yaraları iyileştirmede de oldukça tesirli.

Yanık ve yaralar için hazırlanan kudret narı macunu:

Bedende oluşan ufak çaplı yanık ve yaralar için, kudret narı tohumları ya da meyvesini ezin. Lapa haline getirdiğiniz kudret narını birkaç damla zeytinyağı ile karıştırıp macun kıvamına getirin. Yanık veya yara bölgesine krem gibi sürerek rehabilitasyonunuza devam edebilirsiniz.

Antibiyotik tesiriyle de kansere karşı gözetici bir besindir. Özellikle de meme kanserine karşı! Hücreleri yenileyen kudret narı, vücudun mukavemetini artırarak soğuk algınlığı ve gribi önler.

*Mide ülserini, her türlü mide hastalıklarını rehabilitasyon eder.

*Egzama ve değişik cilt hastalıklarında bereketlidir.

*Yaraların seri kapanmasını sağlar.

*Mide problemleri ve kan şekerinin hakimiyeti için yaygın olarak kullanılır.

*Karaciğeri takviyeler.

*Bağırsak tebelliğini giderir.

*Hücreleri yeniler.

*Rahim yaralarına iyi kazanç.

*Yanık ve yaralara iyi kazanç.

Kullanım Biçimi Ve Hazırlanışı:
Olgunlaşarak kavuniçi rengi alan meyve, havanda ezilir, bir ölçü balla karıştırılır ve sabahları aç karın ile 1 çorba kaşığı yenilir. Bu biçimde en az 41 gün kullanılır. Tazesi bulunmadığı zaman ise, öz zeytin yağı içinde 6 ay bekletilen kudret narı her sabah bir çorba kaşığı balla tatlandırılarak aç karın ile yenilir.

Bir cevap yazın