Kansere Karşı Bal Çörek Otu Karışımı

Uzmanlar çörek otu ve bal karışımının bütün bir kanser ilacı olduğunu söylüyor.

En son yapılan bilimsel araştırmalara göre süper gıda olarak belirledikleri çörek otu resmen her türlü hastalığa iyi geliyor…

Çörek otu özellikle kansere karşı çok tesirli. hemen hemen tam kanser çeşitlerine iyi geliyor. Cilt, rahim, kemik, karaciğer, pankreas, mide, prostat, meme ve beyin kanserinden korunmak için kumpaslı biçimde çörek otu ve çörek otu yağı harcamamız gerekiyor.

Uzmanlar tarafından her seferinde sıhhat ambarı bu mucize besinin kanser hücrelerinin yaradılışını yasakladığı ve kötü mizaçlı kanserli hücrelerin gelişimlerini, gelişmeleri durdurduğunu veya yavaşlattığını vurguluyor.

Çörek Otu ve Bal Karışımı Her Türlü Hastalığa Şifa Oluyor

Bilhassa çörek otunu bal ile karıştırdığınızda mükemmel bir sıhhat kaynağına dönüşüyor. Bal ve Çörek otu karışımı bedene efor verir, idrar söktürücüdür, kanser hücrelerini öldürür, sür artırıcıdır, iştah açar, mide yanmasını giderir, alerjik hastalıklara iyi kazanç, kanı pakler, akciğer ve karaciğer için çok faydalıdır.

Ayrıca çörek otu ve bal karışımı her türlü soğuk algınlığına, gribal hastalıklara, sızı ve sancılara, üst solunum yolu, bronşit tipi rahatsızlıklara, astım öksürük ve soluk darlığına çok iyi kazanç.

Çörek otu Bal Karışımı Nasıl Hazırlanır?

  • 200 gram çörek otu ile 1 kg kadar natürel süzme balı bir kaba koyarak karıştırın.
  • Üzerini tülbent ile örtün.
  • 3 gün başka bir deyişle 36 saat süresince bu biçimde bekletin.
  • Daha sonra elde edilen bu macundan günde 3 kere olmak üzere 1 tatlı kaşığı aç karnına harcayın.

Bir cevap yazın