Karaciğeri Ve Beyni Gözeten Daha Tesirli Bir Karışım Bulamazsınız

Konutunuzda basitçe hazırlayacağınız dünyanın en kıymetli sütü “Altın süt”şöhret olağanüstü verimleri mevcut.

Bir çok hastalığa şifa olan bu karışım yalnızca iki malzemeyle hazırlanıyor. Sütun,asap sistemi,kemik dokusu ve eklem sızılarında kullanılan nebatsal bir rehabilitasyon usulüdür.

Günümüzdeki bir çok insanın problemi romatizma ve artrite gibi eklem hastalıklarında da bu şifalı karışımı uygulayabiliriz. Süt bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirip,kansere karşı tedbir alır.

Antik çağlardan günümüze kadar erişen seçenek tıbbın her alanında kullanılan zerdeçalın da antioksidan, antikanser ve beden mukavemetini çoğaldırıcı özellikleri dışında 600’e yakın da bereketi var.

Bu iki özel madde karışınca, bedenimizdeki zehirli maddeleri arınmada ve sindirim sistemimizi tertip etmede çok tesirli bir mucize ortaya çıkıyor.

En ehemmiyetli özelliklerinden bir tanesi bu karışımının romatizmal eklem sızılarını rehabilitasyon edici özelliği olması. Aynı zamanda bu şifa kaynağı karışım aynı zamanda karaciğeri de arınıcı özellik taşıyor.

Bir değişik ehemmiyetli verimi de bu karışım gece uyumadan evvel harcandığında yağlarınızı yakar. Ve şayet spor sonrası içilirse, adalelerinizi yenileyerek, bedeninizi onarır, tazeler.

Aynı zamanda bağışıklık sistemini kuvvetlendirici özelliği bulunan altın süt, aynı zamanda kansere karşı da koruma sağlayan çok özel bir karışım.

Altın Süt Nasıl Hazırlanır?

* 40 gram zerdeçal takribî 3 yemek kaşığı
* 1 su kadehinden azıcık daha az su 100-150 ml su
* Süt

Yapılışı

Su ve toz zerdeçalı hoşça karıştırın. Karışımı bir cezve içinde ocağa alarak, takribî 8 dakika kaynatın. Karışımın macun kıvamına gelmesi gerekiyor.

Şayet karışım macum kıvamına gelmeyip, katı bir hal alırsa bir ölçü daha su ilave edebilirsiniz..

Macun kıvamına geldikten sonra ocağın altını kapatın. Hazırlanan karışım 40 gün süresince buzdolabında muhafaza edin.

Kullanımı: Bu karışımdan her sabah ve her akşam, günde 2 kez 1 çay kaşığı macunu 1 bardak süt ile karıştırarak harcayınız.

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla bireyin yararlanması için, hoşlanıp, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Bir cevap yazın