Karın Bölgesindeki Ödemi Atan Meşrubat Tanımı

Kadın erkek herkesin bedeninde en çok kafaya taktıkları yerlerden bir tanesi göbek bölgesidir. Yağların en çok depolanmaya müsait olduğu bölge göbek ve bel etrafı olduğu için bu bölgedeki yağları yakmak külfetli olabilir. Bu bölgedeki yağları yakmanıza dayanakçı olacak özel karışım tasvirimiz haberimizin ayrıntılarında…

Göbek ve bel etrafındaki yağları yakmak oldukça güçtür. Bu bölgeler yağlanmaya oldukça müsaittir. Egzersiz dışında ödem atan meşrubat tanımlarıyla da göbek bölgesindeki yağları eritebilirsiniz. Ancak bu karışımı egzersizle birlikte sınamanız göbek yağlarınızı eritmede daha fazla tesirli olabilir.

İşte göbek bölgesindeki ödemden 24 saatte kurtulmanızı sağlayacak meşrubat tasvirimiz

Malzemeler

  • 2 Litre su
  • 1 limon
  • 1 orta boy salatalık
  • 2 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 10 adet nane yaprağı

Nasıl Yapılır?

Öncelikle, 10 adet nane yaprağını yarım litre suyun içinde kaynatın ve 5 dakika demleyin. Sonrasında limon kabuğundan azıcık rendeleyin ve limonun da suyunu sıkın. Limon suyu ve rendelenmiş kabuğu demlenen nane suyuna ilave edin.

Salatalığı atayıp ezdikten sonra bu karışıma bunu da ilave edin. Kalan suyu ve rendelenmiş zencefili de karıştırdıktan sonra karışımınız hazır demektir.

Hazırladığınız karışımı gün içerisinde su yerine içebilir aynı zamanda yemek aralarında tüketebilirsiniz.

Karın bölgesindeki yağları yakan karışım tanımının içerisinde yer alan her bir gıda detoks besinleri arasında yer almaktadır. Ancak rastgele bir yan tesir görülmemesi için ilk olarak bir uzmana danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın