Kemik erimesini önlüyor!

Bir Hayli hastalığa iyi gelen arı poleni cinsel mesele yaşayanların da imdadına yetişiyor. Afrodizyak tesiriyle çiftlere mutluluk getiriyor…

Kendi minik bereketi büyük polen, kapsadığı vitamin ve minerallerle şifa veriyor. Polenin çocukların süratli gelişimini sağladığını, aklı pozitif etkilediğini belirten uzmanlar, aynı zamanda bayanların yumurtalarını, erkeklerin spermlerini kuvvetlendirip kısırlığı önlediğini vurguluyor.

Öyle ki, aşk yaşamlarını canlandırmak isteyenlerin imdadına da arı poleni yetişiyor. Bal arılarının ürettiği polen afrodizyak tesiri ile cinsel meseleleri gideriyor. İçeriğindeki faal mineral ve vitaminlerle cinsel eforu artırıyor.

Beyin sıhhatini de desteleyen polen rakamsız tasaya çare oluyor. İşte cinsel yaşamında fobi yaşayanları kurtaran polenin verimlerinden bazıları…

GENÇLİK İKSİRİ…

Metabolizmayı çalıştırıp yağları yakıyor.

Solunum yolu hastalıklarına iyi geliyor.

Kemik erimesini önlüyor.

Antioksidan tesiriyle hastalıktan koruyor.

Yaşlanma sürecini yavaşlatıyor.

Kalp ve damar hastalıklarının gelişimini önlüyor.

Kas ve eklemlerdeki zararlı dokuları onarıyor.

KISIRLIĞA DA İYİ GELİYOR

En eforlu afrodizyaklardan olan arı poleni hormonları kuvvetlendiriyor. Arı poleninin kısırlık meselelerini de giderdiğini söyleyen uzmanlar, “Polen, yumurtalık işlevini canlandırabilir, bu özelliğinden dolayı hamilelik sürecini süratlendirebilir” diyor.

Kaynak: Takvim

Bir cevap yazın