Kemoterapiden 100 kat daha tesirli olduğu söylenen olağanüstü nebat

Bilim adamları, yalnızca 48 saat içinde kanser hücrelerinin %98’ini öldürebilecekleri kök keşfetti!
Kanser hücreleri üzerindeki olağanüstü etkileri.

Karahindiba çayı, kanser hücrelerini etkileyerek 48 saat içerisinde çözülmelerini sağlar ve yeni sıhhatli hücrelerin hastalık kapmalarını engeller.

Çoğunlukla önemsememe edilen bu nebat, bir hayli tıbbi özelliklere sahip ve yapmanız gereken tek şey, bu nebatı trafikten uzak, pak yamaçlardan toplamak. Büyükannelerimiz, tıbbi özelliklerinin farkında olarak, karahindiba çiçeklerinden şuruplar yaptılar; ancak öğrenmedikleri nokta, karahindiba kökünün kanser hastalarına dayanakçı olabileceğiydi.

Bilim adamları, bu nebatın kökünün kemoterapiden daha iyi olduğunu keşfettiler; zira kemoterapinin aksine, karahindiba sadece kanserli hücreleri öldürüyor.

Mucize karahindiba çayı

Kanada Windsor Üniversitesi Kimya ve Biyokimya Kısmı bir araştırma yürüttü; neticeler, kanser hastaları için yeni bir umut teşkil ediyor. Karahindiba kökünün, bedendeki sıhhatli hücrelere hasar vermeden kanserli hücreleri tesirli bir biçimde öldürdüğü keşfedildi.

Karahindiba Çayı Tanımı: 1 bardak sıcak suyun içerisine bir kaç adet karahindiba nebatı atarak 5 dakika beklettikten sonra içebilirsiniz. Bu yaptığınız çayı sabah akşam içmeniz öneriliyor.
Ayrıca nebatın köklerini salataların içine katarak harcayabilirsiniz.

Bir cevap yazın