Kendi idrarını içerek 50 kilo verdi

6 yıldır kendi idrarıyla beslendiğini söyleyen adam, idrarın rakamsız yararları olduğunu iddia etti.

Zayıflamak için kendi idrarınızı kapsa misiniz? İki çocuk babası bir adam greyfurt, patates kızartması ve idrar perhiziyle 50 kilodan fazla verdiğini iddia ediyor.

Mirror’da yayınlanan habere göre İngiltere’de yaşayan Dave Murphy, altı yıldır kendi idrarını içiyor ve hatta idrarında banyo yapıyor. 54 yaşındaki adam bu sayede 127 kilodan 76 kiloya düştüğünü, astımının iyileştiğini ve daha genç göründüğünü söylüyor.

Dave, hemen hemen her gün bir greyfurt ve iki kadeh idrarla yaşamda kalıyor. Haftanın üç günü de minik bir porsiyon patates kızartması yiyor. Hatta 2012 senesinde 30 gün süresince yalnızca kendi idrarıyla beslendi.

İdrarı yalnızca içmek için kullanmadığını söyleyen Dave, ayrıca suratını yıkamak ve ıslatmak için de idrar kullanıyor; idrarın en iyi ihtiyarlama karşıtı mahsul olduğunu söylüyor. “İdrarımı içtikten sonra hiç olmadığım kadar sıhhatli ve fit seziyorum.” diye ekliyor.

İşte Dave’in donakaltan söylemeleri:

“İnsanların çok fazla şey harcamaması gerekiyor. İdrar az yemeyi sağlıyor ve insanların lüzumu olan her şeyi karşılıyor. Bir Hayli insan idrarın atık olduğunu düşünüyor ancak idrar sudan daha pak.

“Bedeninizde enfeksiyon varsa idrarınızda savaşmak için antikorlar var. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendiriyor. Ben astımdan bu sayede kurtuldum.

“Sızılardan kurtulmak için, gözlerini silmek için kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı yıkayabilirsiniz.”

Bir cevap yazın