Kilo vermek için Kavun, Yeşil Elma ve Salatalık Meşrubatı

Kilo vermeye dayanakçı meşrubatımız, akışkan tutulumu gayreti ve bedenin detoksu için çok verimlidir. Bunu hazırlamak için en iyisi organik meyveler kullanmaktır.

Kavun, yeşil elma ve salatalık ile hazırlayacağınız ve kilo vermeye dayanakçı olacak bu meşrubatı iki hafta süresince içmenizi öneriyoruz. Bunu yapmak yavaş yavaş ve natürel yolla kilo vermenize dayanakçı olacaktır.

Bu, içindeki yeşil elma sayesinde bedeni temizletip metabolizmayı süratlendiren kolay ve tıbbi bir içecektir.

Ayrıca, güne başlamak için enerji verici ve lezzetli bir içecektir.

Çeşitli ve balanslı bir perhiz ile beraber uygulandığında, birkaç hafta içinde bu meşrubatın pozitif neticelerini fark edeceksiniz.

Kilo vermeye dayanakçı bu meşrubat, perhizinizi geliştirebilir ve kahvaltınız için şahane bir eşlikçidir. Bununla beraber, bu meşrubatla birlikte lif ve protein harcamayı unutmamalısınız.

Aşağıda, kilo vermeye dayanakçı bu meşrubatın sizin için neler yapabileceğini ve nasıl hazırlanacağını açıklayacağız.

Kilo vermeye dayanakçı kavun, yeşil elma ve salatalık meşrubatı

Sizlere hem ehemmiyetli hem de anlamlı bir şey söyleyerek başlayacağız: Bu meşrubata rastgele bir tatlandırıcı ilave etmemenizi öneriyoruz. Mesela, şayet azıcık olgunlaşmış bir kavun seçerseniz, meşrubatınıza taze, tatlı bir lezzet kazandırabilirsiniz.

Bunun ötesinde, bu meşrubat sıhhatli, enerji verici arınıcı olmalıdır. Bu surattan organik meyveler almanız ehemmiyetlidir. Gerçeğinde, organik mahsuller kullanmanız burada temeldir, zira bu meşrubatı hazırlarken yeşil elmanın kabuklarını soymayacağız.

Şimdi, içeriğindeki malzemelerin kilo verme mevzusunda bize nasıl dayanakçı olacağına bakalım.

Kavun: Tazeleyici ve sıhhatli bir kiloyu gözetmek için ideal

 • İstediğiniz veya mevsiminde olan kavunu seçin. Kavun içindeki natürel şekerler tatlı lüzumumuzu giderir, ve elbette miktarlı olarak harcandığı zaman sıhhatimizi negatif etkilemez.
 • Kavun, karpuzda olduğu gibi bol su, lif ve antioksidan kapsar. Dahası, çok düşük kalorilidir. Bu özellikler, tok sezmemize ve öğünler arasında daha az atıştırmamıza neden olur.
 • Beslenme uzmanları sabahları veya öğle sonrasında, atıştırmalık olarak 1 kap 150 g kavun harcamayı öneriyor. Bunu meyveler, darı gevrekleri, yulaf ezmesi ve natürel yoğurtla karıştırabilirsiniz. Kısacası, kavun yemek kilonuzu gözetmek için şahane bir yoldur.

Yeşil elma tok tutar

Bu meşrubata ceddilmemiş yeşil bir elma ilave edeceğiz. Bu meyvenin kilo tertip etmek için uygun olmasının nedeni düşük oranda sodyum ve kalori kapsamasıdır. Aynı zamanda antioksidanlar açısından zengindir ve metabolizmayı süratlendirir. 

 • Her yeşil elma porsiyonunda 80 kaloriden az kalori bulunmaktadır.
 • Kavun suyu ve salatalık ile elma harcamak, çözülebilir liflerin bağırsak yollarında çalışmaya başlamasını sağlar.
 • Yeşil elmalarla alakalı bir öteki eksantrik asıl ise kan şekeri seviyelerimizi tertip etmeye dayanakçı olmalarıdır. Bu, özellikle diyabet hastaları ve bu hastalığı geliştirme tehlikeyi olanlar için ehemmiyetlidir.

Salatalık bol su kapsar

Bu bir çok şahıs için şok edici bir bilgi olsa da, salatalık karpuz ailesine azadır. Dolayısıyla, bedenimize nem kazandıran, bedenimizi zehirli maddelerden arınan ve kolestrol seviyelerini düşüren bir sebzedir.

 • Kilo vermeye dayanakçı bu meşrubatın tesirli bir özelliği de akışkan tutulumuna dayanakçı olması ve bazen midemizde oluşan boş, ağır hissi gidermesidir.
 • Dahası, salatalıklar bir çok enzim ve vitamin kapsar. Ayrıca kan dolaşımını uyarırlar. Bu da kuşkusuz ki, mükemmel bir şeydir.

Kavun, yeşil elma ve salatalıklı meşrubatı nasıl hazırlayacağız?

Malzemeler

 • 1 kap kavun hangisini seçmek isterseniz 150g
 • 1 yeşil elma
 • 1 salatalık
 • 1 kadeh su

Talimatlar

Yapmanız gereken ilk şey elma ve salatalığı iyice yıkamaktır. Elmayı cetmeyin, yalnızca dörde dağılın ve çekirdeklerini alın.

 • Salatalığa gelince, yalnızca soyun ve basitçe karışması için dilimleyin. Kolay değil mi?
 • Ayrıca en çok hoşlandığınız kavunu seçin, çekirdekleri çıkarın ve dilimleyin.
 • Sonra, kavun, elma ve salatalık dilimlerini miksere koyun. Kıvamlı bir karışım elde edene kadar karıştırın ve suyu ekleyin.
 • Şayet bu meşrubatın arınıcı ve detoks özelliklerini çoğaldırmak isterseniz içine azıcık limon suyu da ilave edebilirsiniz. 

Bu meşrubatı harcayarak kilo verebiliriz, ancak bunun birliktesi balanslı bir rejim izlemek çok ehemmiyetlidir.

Bu meşrubatı bugün sınayacak misiniz?

Bir cevap yazın