Kireçlenme,Akışkan Kaybı, Menisküs ve Diz Sızılarına Son!

Akışkan Kaybı, Kireçlenme, Menisküs ve Diz Sızılarına Son

Yaşamımızı negatif güzergahta etkileyen kireçlenme ve menisküs dizlerimizde takat vazgeçmeyerek yaşamımızı negatif güzergahta etkileyebiliyor.

Günde 10 adet bayağı suyla aç karnına üç ay hiç aksatmadan içtim bana 3 ay demişlerdi sol diz kapağımda sızı vardı iyi geldi ayrıca bağırsakları da çalıştırıyor..

Menisküs Meseleyi Olanlar – Natürel Bir Yöntem İle Kurtulmak Mümkün

Bamya tohumunun içinde menisküse iyi gelen bir akışkan vardır. Tıpkı bedenimizdeki ilik gibi. Ben diz sızılarımdan ağlayacak dereceye geliyordum inanın.

Daha sonra bana bamya tohumunu önerdiler ve 1-2 ay kadar kumpaslı bir biçimde kullandım neticesinde gerçekten bereketini gördüm. Her sabah aç karnına bu resimde gördüğünüz tohumlardan 6-7 adet ağzınıza atın su ile yutun. Gerçekten bereketini göreceksiniz. Ben fayda gördüm, siz kıymetli okurlarımın da yararlanması için paylaşmak istedim.

Eklem Akışkanlarını Çoğaldıran Bamya Tohumu Mucizesi Nasıl Uygulanır?

Eklem akışkanlarınızı çoğaldırmak için günlük 6-7 tane bamya tohumunu sabah aç karına bir ölçü su ile yutarsanız ve bunu en az üç ay sürdürürseniz, eklemlerinizin ağrımadığını fark edeceksiniz.

“Kireçlenme,Akışkan Kaybı, Menisküs ve Diz Sızılarına Son!” için bir yorum

 1. Merhaba, herşeyden önce güzel bilgileriniz için minnettarım,
  Hemen hemen 3 aydır kullanıyorum bamya tohumunu,
  Diz kapağımda operasyon zamanı nı almış bir sıvı kaybı yaşıyordum, 6 ay içerisinde diz kapağımdan iğne teravisi gördüm ama hiç bir etkisi olmadı, Bacagım bir yıldır aksıyordu, merdiven çıkamaz olmuştum,,,
  Bugün tekrar eski sağlığıma döndüğümü hissediyorum, eskisi kadar rahat yürüyüp kılabiliyorum, rahatlıkla merdivenleri normal insan gibi kullanır hale geldim
  Evet biraz inanması zor ama gerçekten bir mucize benim için.
  Ve normaldede kullanılması gelecekteki olabilecek menisküs hastalığını ,önleyebileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın