Kistleri Urları Arınan Tanım

Bu usulle Limon ve Ballı Maydonoz karışımını içtiğinizde Neticelere İnanamayacaksınız

İnsanlar onu genellikle garnitür olarak kullanır, ancak bir çok insanın var olduğunu öğrenmediği bir çok tıbbi özelliği vardır. Maydonoz popüler otlardan biridir. Genel sıhhatiniz için son derece yararlıdır.

Tüm sıhhat özelliklerinizi Maydonoz Çayı harcayarak daha iyi hale getirebilirsiniz.

Tümörü ve kisti önler

Maydanoz akciğerleri ve karındaki urların sihrime süratini eksiltmede son derece tesirli olan miristik ismi verilen natürel bir bileşim kapsar.

Bir araştırma maydanoz yaprağı yağının farelerde ur gelişmesini eksiltebileceğini kanıtladı.

Asap Zararını Gidermektedir

Asap zararına genellikle nörotoksisite neden olur. Nörotoksisite, ağır metaller veya haşere ilacı gibi hasarlı bazı toksik maddelerin neden olduğu beyine veya periferik asap sistemine zarar anlamına gelir.

Bu zehirli maddeler asap sisteminde bazı asapları bozabilecek veya hatta öldürecek biçimde büyük zarara neden olabilir. Asaplar çok ehemmiyetlidir zira beynin ve asap sisteminin öbür alanlarındaki bilgileri iletmek ve işlemek için şarttır.

Bilim adamları, maydanoz suyunun asap zararlarına bağlı semptomları iyileştirmede çok tesirli olduğunu kanıtlamayı başardılar.

İltihaplı eklem sızılarını Azaltır

İltihaplanma ve kumpaslı maydanoz tüketimi artrit, gut ve osteoartrite karşı destekçi olabilir! Maydanoz, yüksek ölçüde C vitamini kapsar ve bedeninizdeki CRP c-tepkin protein seviyelerini eksiltmenize destekçi olabilir.

Maydanoz çayı nasıl hazırlanır:

Daha evvel de belirttiğimiz gibi maydanozu harcamanın en kolay ve en tesirli yolu çayını hazırlamaktır.

İçindekiler:

  • 4 – 5 dal maydanoz dalı
  • Üç bardak su
  • Yarım limon
  • 1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı :

Suyu kaynatın. Ardından limon ve maydanoz bir bardak veya seçeceğiniz bir kapın içine koyun. Kaynattığınız suyu da kabın içine koyun. 5 dakika dinlenmeye vazgeçin. Sonunda limon ve maydanozu süzüp bal ilave edin. Şifa gayesine afiyetle harcayın. Ve bu yazıyı herkesle paylaşın.

Bir cevap yazın