Kuru Üzüm Suyu ile Karaciğer Pakliği

Kuru üzüm suyunun artta uyuyan büyük gizem nedir? Kuru üzüm suyu kan dolaşımınızı daha tesirli biçimde arınmaya dayanakçı olacak, karaciğerde bulunan özel biyokimyasal harekâtları uyarır. Kuru üzüm suyunun bereketleri ağırlıklı olarak, sizin de bildiğiniz gibi, üzümlerin kendisinden gelmektedir.

Bu rehabilitasyonu dört gün arka arkaya uygularsanız, sindiriminizin basitleştiğini ve daha çok enerjiniz olduğunu fark edeceksiniz.

Malzemeler

  • 2 bardak su 400 ml
  •  150 gram kuru üzüm

Hazırlanışı

Kuru üzümleri yıkayıp bir kenara ayırın. İki bardak suyu kaynatın. İçine kuru üzümleri atın ve 20 dakika süresince usulca kaynatın.

Ertesi sabah, kuru üzümlerin suyunu süzün ve bu nefis suyu yine ısıtın. Suyu seçiminize göre sıcak veya ılık içebilirsiniz, ancak en ehemmiyetlisi aç karna içmeniz. Ardından kahvaltıdan evvel 30 ile 35 dakika kadar bekleyin.

İdeal olarak bunu arka arkaya birkaç gün tekerrür faktörüz ve ertesi sabah uyanır uyanmaz kuru üzüm suyunuz meşrubat biçimde geceden hazırlamanız gerekiyor.

Bu rutini en az dört gün takip etmeyi unutmayın.

Bu rehabilitasyonu ayda bir defa kullanabilirsiniz; hiçbir yan tesiri bulunmamaktadır. En acayip olan nokta ise olağanda kuru üzümlerde bolca bulunan şekeri bu sayede almıyor olmanız. Aynı zamanda yağ oranı düşük olan ve bol ölçüde taze sebze meyve kapsayan bir beslenme de uygularsanız, genel olarak daha sıhhatli bir karaciğere sahip olacaksınız ve kuru üzüm suyu da rutininizin şahane bir bitiricisi olacak.

Bir cevap yazın