Migren Sızısını Geçirmenin En Kolay Yolu

Migren Sızısını Geçirmenin En Kolay Yolu

Migren Sızısını Geçirmenin En Kolay Yolu: Migren olanlara destekçi olacak şahane bir bilgi keşfedildi. Görünen o ki migreni birkaç dakikada içinde durdurmanın natürel bir yolu var. Bu Büyülü Migren kürünü Hazırlayın

Üç şeye gereksiniminiz var:

  • 1 Kadeh su,
  • Taze bunalmış yarım limon suyu
  • 2 Çay kaşığı pembe himalaya tuzu

Malzemeleri bir karıştırın ve için. Birkaç dakika bekleyin. Malzemeleri seçerken dikkat faktörüz gereken şey:

Tuz iyi nitelik olmalı. Pembe Himalaya deniz tuzu iyi bir tercih zira içinde 80 değişik yapıt mineral var magnezyum dahil. Tuzu süratle yemenin serotonin seviyesini yükselttiği öğreniliyor. Bu da sızı ve ödemi dindirmeye destekçi oluyor.

 Bunun Size Göre Olduğunun İşareti

Migren her on şahıstan birinde görülüyor. Daha da tuhafı migren insanların işe gidememe sebepleri arasında ilk yirmide.

Migren mi geçiriyorsunuz ve Tuzlu Limon Suyu size fayda sağlar mı şu işaretlere bakarak kavrayabilirsiniz:

 Migren bulguları;

Kafa zonklaması
Mide bulantısı
Kusma
Uyuşma

Karıncalanma
Baş dönmesi
Işığa, sese ve kokuya karşı hassasiyet
2-72 saat arası süren sızı

 Peki Neden Migren Oluyoruz?

Migrenin bir dizi sebebi var. Bu sebeplere bakarak belki de migreni daha başlamadan önleyebilirsiniz.

Stres bir neden olabilir. Migren evvel stres kaynaklı baş sızısı olarak başlayıp göz açıp kapayana kadar bütün bir migrene dönüşebilir.

Alkol tüketimi bazı bireylerde migrene neden olur.

Vitamin ve mineral noksanlığı da migrenin sebepleri arasında.

En yaygın sebebi susuz kalma ve elektrolit kaybıdır. Bu halsiz sezmenizi garantiler ve migrene duyarlıysanız bedeninize büyük bir başağrısı gelmesine neden oluyor olabilirsininiz seroquel 50 mg.

 Susuz Kalma

Çok su içseniz dahi susuz kalabilirsiniz. Bunun sebebi bedeninizdeki elektrolit seviyesinin düşük bedenin de elektrolit seviyesini dengelemek için fazla suyu atması. Bu vaziyete homeostaz dengeleşim sınıyor.

Ayrıca, migrenin de susuzluğa neden olduğu öne sürüldü. Şayet bu asılsa bir kısırdöngü oluşuyor. Susuzluk migrene yol açıyor ve beden susuz kalıyor, bunun sonuncunda daha çok migren sızısı geliyor. Bedeniniz uygun elektrolit su balansını sağlamaya çalışırken migrenle cebelleşmeniz günlerce sürebilir.

Elektrolitler

Elektrolitler bedeninizdeki pozitif elektrik yüklü minerallere verilen ad. Bu elektrolitler bedenin en ehemmiyetli süreçlerinden mesul. Bunlar arasında asap sisteminin işleyişi, kardiyovasküler sistemin ve adale fonksiyonlarınındüzenlenmesi de var.

Tüm bunlarda ehemmiyetli olan bir öbür mineral ise magnezyum. Magnezyum natürel ödem önleyicidir. Migrenin bir ödem tepkisi olduğu düşünülüyor. Bu da baş sızınızı durdurmak için gereken Büyülü İksir’in içinde neden iyi nitelik bir tuz kullanılması gerektiğine söylüyor. Tuzdaki magnezyum başınızın içindeki hengameyle savaşmaya destekçi olacak.

Kaynak: http://www.bayanlarbilir.com/migren-agrisini-gecirmenin-en-kolay-yolu-6354

Bir cevap yazın