Müthiş Bir Cilt İçin Natürel Maske

Müthiş Işıl Işıl Bir Cilt İçin En Natürel Maske
Bir çok sebepten dolayı surat bölgesinde oluşan buruşukluklar, yara izleri ve kirlerden kurtulmak için her bayan bir çok kozmetik mahsulüne dünyalar kadar para vermektedir. Ancak bu buruşukluklar, yaralar ve kirler için tonlarca para tüketmeye hiç gerek yok. Sizlere vereceğim basit ve ekonomik tanım sayesinde hem paranız cebinize kalacak hem de istediğiniz pürüzsüz cilde erişebileceksiniz. Bu harikulade fantastik karışımı evde basitçe yapabilir ve uygulayabilirsiniz.

Her bayan ve bakımlı olan tüm erkekler pürüzsüz müthiş görünen bir cilt için konutlarımızdaki ayna önleri bir sürü pahalı kozmetik mahsul olan krem ve losyonlarla doludur.

Aslında bu stil kimyevi mahsullere hiçbir biçimde gereksinimimiz yok. Kendi kreminizi ve losyonunuzu evinizde basitlikle hazırlayabilirsiniz. Vereceğim kür sayesinde konutlarınızda cildinize müthiş bir maske yapabilir ve suratınızdaki buruşukluk, yara izleri ve her türlü kirden kurtulabilirsiniz. Böylece tertemiz tazelenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Tüm uzman ve cilt analistleri tarafından onaylanan ve verimli olduğunu söyledikleri en ehemmiyetli yiyecek baldır. Balın insan sıhhati için verimleri saymakla bitmemektedir. Gribal enfeksiyondan, metabolik rahatsızlıklara, asap sistemindeki rahatsızlıklardan cilt sıhhatine kadar hemen her tasaya dermandır bal. Bal ciltteki kan dolaşım süratini artırmaktadır. Yiyecek kıymetleri sayesinde cildi iyileştirir ve cildi yeniler. Cilde parlaklık kazandırır. Cilt üzerinde oluşan siyah nokta ve sivilceleri iyileştirir.

Malzemeler

1 Yemek kaşığı toz tarçın
1 Yemek kaşığı kadar toz muskat
1 tatlı kaşığı kadar natürel bal
1 tatlı kaşığı kadar taze bunalmış limon suyu

Karışımın Hazırlanışı
Porselen veya sırça bir kabın içine öncelikle 1 tatlı kaşığı balı koyun. Daha sonra balın üzerine 1 yemek kaşığı toz tarçını ilave edin. Bu iki malzemeyi iyice karıştırın. Bu ikili karışıma daha sonra 1 tatlı kaşığı taze bunalmış limon suyunu ilave edin ve en son olarak da 1 yemek kaşığı toz muskatı ilave ederek bu karışımı iyice karıştırın. Homojen bir yapı elde edene kadar iyice karıştırın. Duyarlı ve kuru bir cilt yapısına sahip olan bireyler azıcık daha bal ilave edebilirler. Şayet ki bu maskeyi devam et zorlanıyorsanız karışıma azıcıkta su ilave edebilirsiniz.

Bir cevap yazın