Kesinlikle okumalısın!

1- Bilinçaltınızda her sualin yanıtı vardır.Uykuya dalmadan evvel bilinçaltına ” Sabah altıda kalkacağım” emrini verirseniz sizi bütün saatinde uyandıracaktır.

2- Her gece uyurken kendi kendinize söylediğiniz pozitif ifadeler sıhhatinizin ve yaşantınızın yanılgısız olması istikametinde olsun; bilinçaltınız Bu ifadeyi emîr olarak idrak edip emîrinizi yerine getirecektir.

3- Bir kitap ya da şahane bir tiyatro yapıtı yazmak, fevkalâde bir konuşma yapmak istiyorsanız, bu düşüncesi sevgiyle sezerek bilinçaltınıza iletin;o da size istediğiniz karşılığı verecektir.

4- Asla “bunu yapamam” ya da “şunun olması imkânsız” gibi laflar söylemeyin. Bilinçaltınız bunu yalın anlamlarıyla alacak ve bu düşüncelerden dolayı yapmak istediğiniz şey için beceriniz olmadığını kabul edecektir.

5- Size hasar verecek ya da canınızı yakacak şeyler düşünmeyin. Zira neye inanırsanız onunla karşılaşacaksınız.

6- En doğru biçimde düşünüp sezmeye başlarsanız huzurlu bir akla sahip olmanız kaçınılmaz olur. Bilinçaltınız, zekanızdan geçirip doğru olduğunu iddia ettiğiniz her şeyi kabul edecek ve size bunu yaşatacaktır.

7- Şuurunuz kapıdaki bekçidir. En ehemmiyetli işlevi bilinçaltını, yanlış izlenimlerden gözetmektir. İyi şeylerin olabileceğini ve şu anda olmakta olduğunu düşünmeyi her zaman seçim edin.

Bir cevap yazın