Olumsuz Enerji Konuttan Nasıl Atılır?

Olumsuz Enerjiyi Konuttan Atmanın Usulü

Enerjiye inanan bir çok insan iyi bir enerjinin iyi şeyleri sürüklediğine ve kötü hadiselerin ise kötü enerjiden kaynaklandığına inanırlar.

Düşünceler ve sezilen duygular değişik cinste enerjiler oluşturur ve bu da günlük hayatı etkiler.

Özellikle konut civarında kötü ve iyi enerjiden sıklıkla bahsedilir. Konutta yaşayan insanların ruh hallerinde ki başkalaşımlar, konute gelen davetlinin getirdiği enerji konutin enerjisini değiştirebilmektedir.

Olumsuz enerjiler konutin her yerine sindiği için negatif tesirleri tüm yaşamınızı etkilemektedir.

Konutta ki kötü enerjiyi tespit etkenin ve olumsuz enerjiyi atmanın uzun senelerdir uygulanan basit bir usulü var.

Konutta kötü enerji varsa ne olur?

Konut civarında ki kötü enerji yaşamınızın tümüne negatif bir tesir edebilir. Şayet konutinize geldiğinizde kendinizi olduğunuzdan daha bitkin, sıkılgan ve kötümser seziyorsanız bu konutinizde kötü enerji olduğu anlamına gelebilmektedir.

Kötü enerji; aile ilişkilerinde mesele yaşanmasına, bireyin kendini depresif ve stresli sezmesine, duyarlı bir ruh haline ve hayat skonutincinin düşmesine neden olur.

Olumsuz Enerjiyi Atan 3 Malzemeli Karışım

Malzemeler:

  • Deniz tuzu
  • Beyaz sirke
  • Su
  • Şeffaf bir bardak

Konutta ki Olumsuz Enerji Nasıl Atılır?

İlk olarak kadehin üçte birine tuz ilave edin. Geren kalan kısmın yarısına su ve öteki yarısına sirke ilave edin.

Hazırladığını karışımı konutinizde görünmeyen bir yere koyun ve 24 saat süresince hiç hareket ettirmeyin.

24 saat sonra kadehi gözlemleyin. Şayet koyduğunuz bardak olduğu gibi duruyorsa konutinizde olumsuz enerji yok demektir. Fakat hazırladığını karışımın üstünde baloncuklar varsa veya vazgeçtiğinizden daha değişik bir görüntüye sahipse, rengi koyulaşmışsa konutinizde olumsuz enerji var demektir.

Şayet konutinizde olumsuz enerji olduğunu gördüyseniz yapmanız gereken kadehi ilk koyduğunuz biçimde bulana kadar bu operasyonları yinelemek. Her 24 saat sonunda kadehi konutinizin dışında bir yere dökmeye itina göstermelisiniz. Uygulamayı konutinizin değişik odalarında da sınayabilirsiniz.

Bir cevap yazın