Prostat Hastalığına Şifa Olan Karışım

SÜTLÜ ARI POLENİ KARIŞIMI PROSTAT HASTALIĞINA ŞİFA OLUYOR.

Sevdiklerimiz için bu yazıyı paylaşalım, prostat hastalarına şifa olalım.

★ Çoğu erkeğin fobili düşü olan prostat ile ne yazık ki 55 yaşımda karşılaştım. Minik tuvaletimi yaparken kesik kesik geliyordu, çok acı sürüklüyordum. Olanağım olsa hiç tuvalete gitmeyecek derecedeyim. Komşumuzun nasihati üzerine takribî 1 ay evvel arı poleni süt kürüne başladım. Her sabah hazırladığım polenli bu karışımı aç karnına içiyorum. Şu an 1 ay geçti ve o kadar hafifledim ki komşumuzu her gördüğümde ona teşekkür ediyor, Allah’ıma şükür ediyordum.

★ O kadar çok verimini gördüm ki, yalnızca prostat hastalığıma değil, aynı zamanda mide sızısına, strese, alerjik rahatsızlıklarıma iyi geldi. Şimdi kimi görsem, kimle konuşsam bu mucize kürü nasihat ediyor, verimlerini aktarıyorum. Bu öykümü herkes ile paylaşın diye sitenize gönderdim. Umarım şikayeti olanlara şifa olur.

Sütlü Polen Kürü Nasıl Yapılır?

Lüzumunuz olan yalnızca 2 malzeme: Natürel arı poleni ve süt

1 bardak ılık süte 1 çay kaşığı arı poleni katarak kahvaltıdan 1 saat evvel aç karnına için. Bunu her sabah uygulayın. En geç 1 ay sonra verimini göreceksiniz. Rehabilitasyonunuz bitirilene kadar küre devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın