Yalnızca Hafta sonu Perhiz Yaparak 2 Kilo Verin!

İstediğiniz kadar kilo kaybedemiyorsunuz zira perhizinizi yeterince bozmuyorsunuz. Evet doğru duydunuz! Perhiz yapmak kendinizi aç vazgeçmek demek değildir. Bu program sizi aç vazgeçmeden ve yalnızca hafta sonu uygulayarak en az 2 kilo verdirmeyi garanti ediyor.

Haftalarca uygun perhizi incelemek, muhtelif gıda ve meşrubat kombinasyonlarını sınarken kalori hesaplamaktan usandınız değil mi? Basmakalıp beslenme kumpasınıza devam edip yalnızca hafta sonu bu perhizi uygulayarak hayal ettiğiniz bedene rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Açık grevinde gibi davranmanıza, akışkan ile beslenmenize veya çocuk porsiyonlarıyla yaşamda kalmaya çalışmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken doğru gıdayı seçerek sindirimi iyi hakikatleştirmeyi sağlamak ve fazla kalorilerden kurtulmak. Yalnızca cumartesi ve Pazar .. Bir düşünün, ne kaybedersiniz ki? Hadi başlayalım!

Cumartesi

Kahvaltı: Çavdar ekmeği ve 200 gr süzme peynirle hazırladığımız sandviç. Yanında isteğinize göre çay veya kahve ama tek ricamız şekerden uzak durmanız.

Öğlen Yemeği: Gün boyu 2 bireyi tok yakalayacak bir salata için malzemelerimiz:

  • 1 avokado
  • 1 salatalık
  • Haşlanmış yarım patates
  • Çıtır ekmek parçaları

Sos için: Limon suyu, dereotu, hardal ve karabiber

Akşam Yemeği: Fırınlanmış 100 gram balık, tatlı olarak da 200 gr kefir veya yoğurt tüketebilirsiniz.

Pazar

Kahvaltı: 2 büyük kraker ve bir kadeh yeşil çay. Yeniden şekerden uzak duruyoruz.

Öğlen yemeği: 2 karakter az yağ ile yüksek ateşte kavrulmuş salatamız için malzemeler:

  • 2 haşlanmış büyük patates
  • Yarım taze lahana
  • 1 kadeh haşlanmış mısır
  • Yarım yemek kaşığı zeytinyağı

Akşam yemeği: 100 gr tavuk göğsü, 1 haşlanmış yumurta ve 1 domates. Tatlı olarak 200 gr kefir veya yoğurt

Genellikle fast food zincirlerine yaptığınız ziyaretler olmayacağı için üzgünüz, ama övgüler yağmaya başlayınca bize teşekkür edeceksiniz.

Bonus: Daha iyi ve daha sıhhatli neticeler için:

Her zaman hekiminizin önerilerini dinleyin. Uyguladığınız perhizi ona kesinlikle gösterin ve bir teklifi olup olmadığını sorun.

Bu perhizi uyguladığınız günler yarım saat spor yapın. İstediğiniz rastgele bir etkinlik olabilir. Koşma, dans, ip sıçrama veya aerobik.

Karbonhidrat tüketiminizi yarıya indirin. Evet bu demek oluyor ki bol çikolatalı tatlılarınız kalabilir. Tek ricamız porsiyonun minik olması.

Siz haftasonları ne yiyorsunuz? Haftasonu perhizini sınadınız mı? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın