Şeker Hastalığından Kurtaran Natürel Reçete

Özellikle Rus hekimler tarafından öneri ettiği kalp ve damar hastalıkları reçeteleri şeker hastalığına mucizevi neticeler veriyor.

Bitkilerle birlikte natürel rehabilitasyon usulüne her zaman umursayan Rus tıp dünyası, bu özel yöntemi suratlarca yıllardır kullanıyor ve son derece zaferli neticeler elde edebiliyor.

© ShutterStock

Limon suyu ile birlikte sarımsakla uygulanan karışım, damar sertliklerinin yanında damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ya da tansiyon gibi problemleri tamamen kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır.

Limon suyu ve sarımsak ile şekerden kurtulun

Türkiye’deki bazı hekimler ise hastalarına bu yöntemi aralıksız olarak öneriyor.

© ShutterStock

Peki, bu teklifi ev içerisinde rahatça yapabilir miyiz?

Tabiki…

Şu biçimde;

— 2 Litre hiç su katılmadan hazırlanan bunalmış limon suyu…

— Takribî olarak 40 diş ceddilmiş ve ezilmiş sarımsak Anadolu’da yetiştirilen ithal olmayan sarımsak olmasına itina gösterinizaşinayı gibi Çin mülkü sarımsaklar piyasada bulunmaya devam ediyor.

© ShutterStock

Dilerseniz siz kendi bahçenizde yetiştirdiğiniz sarımsakları kullanarak bu karışımı yapabilirsiniz.

— Ağzı sıkı biçimde kapanmış olan koyu renkli yapıda şık almayan bir kavanoz 2 litre hacminde pet şişeler de kullanabilirsiniz, ama sizlere sırça kullanmanız öneri edilir

© ShutterStock

Hazırlanışı:

2 Litrelik kavanoz veya pet şişeyi doldurabilecek kadar limon satın alabilirsiniz Tabi bahçenizde bulunuyorsa oradan toplayabilirsiniz. Limonların içindeki suyunu iyice sıkıp şişeye doldurabilirsiniz.

Ceddilmiş biçimde bulunan 40 diş orta boy sarımsağı deviremeden ve sarımsağı ezerek limonun içine atıp şişenin kapağını sıkıca kapatabilirsiniz.

25 gün süresince kavanozu serin bir yerde tutun ve her gün birkaç kere çalkalama operasyonu uygulayın. Takribî olarak 25 gün sonra sarımsakların limon suyunun içinde eridiğini sizde göreceksiniz.

© ShutterStock

25 gün sonra hazır vaziyete gelmiş olan karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat evvelinde yarım çay kadehi için. Bu kürü her gün kumpaslı biçimde ve muhtemelse aynı saatte yapmanızı öneririz.

Bu karışımın içerisinde rastgele bir başka bir madde tuz, şeker, tatlandırıcı vs. kullanmayın

Uygulanan karışımın yüzde 100 ispatlanmış bereketleri…

1- Kolesterol ve lipidi düşürmekte, hasarlı yağların tamamen yakılmasını sağlıyor, bedende kilo verdiriyor bazal metabolizmayı süratlendirerek yağların tamamen yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor., bedende yer alan şeker oranını dengeliyor, pankreasın bütün olarak yenilemesini sağlıyor. Özellikle şeker hastalarının bu kürü kullanması öneri edilmektedir.

2- Pek çok damar irinlerini vasküler rehabilitasyon edebilmekte, tıkanan damarları açmakta, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlemektedir.

© ShutterStock

3- Böbrek ve safra taşlarını eritmekte, idrar sökmekte, bedende yer alan kabarıklığı yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engellemektedir.

4- Tüm romatizmal iltihabi önlemekte, her cins görülebilecek romatizmal sızıları dindirmekte, kireçlenmeyi önlemekte, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlamaktadır. Bunun yanında kür her türlü sızıyı kesiyor.

© ShutterStock

6- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu yok ederek mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin kesin rehabilitasyonunu yapabilmektedir.

7- Beyin hücreleri ile birlikte tüm asap sistemlerini yenilemekte, asapta yer alan aksiyon potansiyelini tertip edip refleks süratini çoğaldırmakta, felç ve inme tehlikesini azaltmaktadır.

Bu ehemmiyetli bilgileri daha fazla bireyin yararlanması için, hoşlanıp, paylaşmayı unutmayın lütfen…

“Şeker Hastalığından Kurtaran Natürel Reçete” için bir yorum

  1. Merhabalar, Mesut Ayık Ben
    Bahsettiğiniz kür önceleri hiç mantıklı gelmemişti ama denedikten sonra gerçekten dediğiniz gibi bahse konu rahatsızlıklar zamanla geçmeye başladı.
    Bu tarz rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.
    Denemenizde fayda var. Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok bence.
    TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın