Sivilceye Kesin,NATÜREL Ve Anında Çözüm

Sivilcelerinizin azdığı, asabınızı bozduğu yarıyıllar için süper faal bir maske tanımı paylaşmak istiyorum sizinle. Bu maske hem sivilcelerinizi iyileştiriyor hem de kurudukça cilde yapıştığı için paklerken peeling tesiri yaparak cildinizi yumuşacık vazgeçiyor. Bu kadar galibiyetli ve anında tesir eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum.

Ne gerekli?

4 Aspirin,

1 çay kaşığı bal,

çay tabağı,

Parmak :
Nasıl yapılacak?

4 tane Aspirin`i ufak bir çay tabağına koyun. Elinizi nemlendirin ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak biçimde, Aspirinler`in üzerine vazgeçin. Kısa vakit sonra Aspirinler fazla ıslanmadan basitçe dağılacaklar.

Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler bölünce üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı suratınıza sürün ve 10 dakika bekleyin. Şayet çok bal koyarsanız otururken suratınızdan ballar damlar, bir çay kaşığı aşırısıyla yeterli olacaktır.

Zaman dolduktan sonra suratınızı nemlendirip dairesel hareketlerle suratınıza masaj yapın. Bu maskenin peeling evresine geçmesini sağlayacak ve suratınızı bir sonbahara ölü tenlerden kurtaracak. Suratınızı ılık suyla iyice yıkayın.
Sonra da aynaya iyice yanaşıp cildinize bakın, elinizle suratınıza değip gözlerinize inanamayın.

AMAN DİKKAT: Şayet Aspirine alerjiniz varsa bu maskeyi sınamayın dahi.

Bir cevap yazın