Suyu 10 Yaş Gençleştiriyor, Yüksek Şekeri Düşürür

Tabiatta bulunan her gıda hakikatinde birer şifa kaynağı. Ancak bamya suyu son zamanlarda çok fazla seçim edilen besleyici besinler arasında yer alıyor. Üstelik bamya suyu sıhhatimiz açısından da oldukça faydalı.

İşte bamya suyu mucize kürü

İlk olarak bamyaların sap kısımlarını kesin. Daha sonra bir kavonaza ilave ederek üzerine su ilave edin. 8 saat süresince bu karışımı bekletin ve vakit dolduğunda bamyaların emdiği sudan faydalanabilmek için bamyaları iyice sıkıp suyu çıkarın.

Emdiği suyu verdikten sonra posa haline gelecek bamyaları atabilirsiniz. Bamya suyunu afiyetle içebilirsiniz. 1 bardak su içine 3-4 adet bamya atmanız yeterlidir.

Kullanımı:

Sabah kahvaltı evveli bamya suyunu için, 1 gün süresince kullandığınızda şekeriniz klasik seviyelere düşecektir.

BAMYA SUYU MUCİZESİ.. Mucize bamya suyu kürü

Yaşınız büyük olmasına karşın çok daha minik yaşlarda görünmek, için suratınıza bamya suyu sürün. 10 yaş genç bir cilt görünümüne sahip olabilmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenin.

Sadece 1 hafta gibi çok kısa bir vakitte bel ve kalça yağlarınızla vedalaşın. Meseleli ve varisli bacaklardan kısa vakitte kurtulun. Hem de operasyon gibi cerrahi işlem gerekmekten. 14 günde basitçe kilo verin.

Yüksek şeker ise tarihe karışıyor. Zira bamyanın suyu yüksek şekeri düşürüyor.. Kanser hastalıklarını yasaklayan, bamyanın bilinmez fantastik verimlerini sizler için bir bir sıralıyoruz.

İşte bamya suyu ve fantastik yararları;

Kalp hastalıklarını ortadan kaldırır: bol lifli bir gıda olan bamya, bedende bulunan metabolik zehirli maddelerin atılmasına destekçi olur. Kalp krizi tehlikesini en aza indirir. Sindirim sistemi sayesinde tüm hasarlı zehirli maddeleri bedenimizden uzaklaştırır.

Bir cevap yazın