Tencerede kaynatıp, her sabah için İşte natürel mucize

Bedene bütün bir detoks tesiri yapıyor, gün boyu gereksinimimiz olan enerjiyi karşılıyor…

Haşlanmış limondan bahsediyoruz… Bunu deneyebilirsiniz…

İşte yapılışı:

Aç karnına haşlanmış limon içilirse, kahve veya soda gibi mideye değmez, bütün tersine bedende detox tesiri oluşturarak bağırsaklarınızdaki bakteriler yok eder, bedeni besler ve gereksiniminiz olan tüm enerjiyi karşılar.

Haşlanmış Limon Zayıflatıyor

Haşlanmış limon ayrıca bedendeki yağ yakımını süratlendirerek zayıflamayı takviyeler. Bedeni hasarlı zehirli maddelerden temizletir, mikroplardan pakler…

Haşlanmış Limon Nasıl Hazırlanır?

Haşlanmış Limon Tanımı için kullanabileceğiniz

Malzemeler; 4-5 adet limon, 5 diş sarımsak, minik bir parça zencefil ve 2 litre su.

Limonların kabukları atanarak suyu bunalır. Limonun posası ile kabuklarını bir kenarda bekletilir zira karışımın içine ilave edeceğiz. Daha sonra blender desteğiyle sarımsakları ve zencefili hoşça bölüyoruz. Sıktığımız limon suyu ile blendırdan geçirilen malzemeler bir tencerede karıştırılır.

Başka bir tencere içerisinde 2 litrelik suyumuzu içerisine ayırdığımız limon kabukları ve posasını da ilave ederek kaynatıyoruz. Su kaynamaya başlayınca değişik tenceredeki karışımı da ilave edip kaynatmaya devam ediyoruz. Vasati 10 dakika kadar bu biçimde kaynadıktan sonra ocağı kapatıp karışımı soğumaya vazgeçilir. Ilık veya soğuk bir kıvama geldiğinde haşlanmış limon kürünüz hazır demektir.

Bu karışımı her sabah aç karnına 1 çay kadehi içebilirsiniz. Haşlanmış limon kürü içerek 20 kilo kadar zayıflayan okurlarımız mevcut. Siz de kesinlikle deneyin. Ayrıca mide ve sindirim sistemi sıhhati için de çok yararlı olacaktır. Özel bir hastalığı olanların hekim himayesinde kullanması önerilir. Sağlıcakla kalınız..

Bir cevap yazın