Vicks için 10 Şahane Kullanım

Vicks VapoRub baş sızısını gidermek için şahane bir çözümdür. Yalnızca alnınıza azıcık sürün ve neticelerini bir kaç dakika içinde alacaksınız.
Vicks onlarca yıldır öksürüğü ve gribin öbür genel bulgularını eksiltmek için kullanılan bir kremdir. Muhtemelen annelerimizin ve büyükannelerimizin ciğerimiz sıkıştığında ve soğuk algınlığı geçirdiğimizde sürdüklerini hatırlarız.

Ama kaçınız bunun soğuk algınlığı haricinde de kullanılabileceğini öğreniyor? Vicks’in sizi afallatacak başka verimli kullanım alanları da var. Vicks kutunuzdan daha aşırısını elde etmek ve onu en iyi biçimde kullanmak için altta sunduğumuz 10 seçeneğe bir göz atın!

Ayak sızısı için

Ayaklarınız gün içindeki en büyük yardımınızdır ve çok çalışmaktan, tam gün tüm bedeninizin ağırlığını taşımaktan yorulabilir ve şişebilirler. Güç bir günün ardından ayaklarınızın sızısını dindirmek için tek yapmanız gereken yatağa girmeden evvel her iki ayağınızı da usulca masaj yaparak azıcık Vicks ile ovmak ve üzerine bir çorap giymek. Bir gün sonra çok daha yumuşak ve hafiflemiş ayaklarla uyanacaksınız.

Baş sızılarını dindirmek için

Gün içinde tecrübelediğiniz bazı baş sızıları stres ve gerginlikten kaynaklanabilir. Sızıyı dindirmek için alnınıza azıcık Vicks sürün ve bir kaç dakika içinde daha iyi sezdiğinizi fark edeceksiniz.

Siyah noktalarla ve sivilcelerle savaşmak için

Vicks ve içeriğindeki maddeler, ciltteki siyah noktaları ve sivilceleri rehabilitasyon etmeye dayanakçı olur. Tek yapmanız gereken bu kremden azıcık alıp etkilenmiş bölgeye sürmek.

Kas sızısı için

Zorlu bir egzersizin ardından adaleleriniz yorulur ve birden fazla noktada kulunç olur. Kulunç olmuş adaleleri hafifletmek için bölgeye hafif masaj ile Vicks uygulayın. Bu kan dolaşımını çoğaldırır ve gevşemenizi kolaylaştırır.

Yanıkları rehabilitasyon etmek için

Güneş ışıklarından, sıcak yağ veya başka bir sebepten dolayı yandığınız zaman Vicks hafifleme sağlayabilir ve iyileşmeyi hızlandırır.

Sinek kovucu olarak

Bir çok sinek cinsi Vicks’in yoğun kokusundan sevmez. Bu krem sinek ısırıklarına karşı koruma sağlar ve hatta sinek ısırıklarını iyileştirmek için de kullanılabilir. Yalnızca en çok sinek sürükleyen bölgelerinize Vicks sürün veya kaşıntıyı eksiltmesi için ısırıkların üstüne sürün.

Kırmızı ve tahriş olmuş cildi hafifletmek için

Vicks ayrıca rozasea gül hastalığı için veya kırmızı, tahriş olmuş ciltte de kullanılabilir. Bölgeye bu kremden bolca uygulayın. Hem uyumadan evvel hem de uyanınca tekrarlayın.

Çatlak dudakları için

Estetik açıdan düşünüldüğünde çatlak dudaklar güzel görünmez; ayrıca bir şeyin yanlış olduğunun bulgusu da olabilirler. Ölü teni atmak ve dudakları ıslatıp cildi canlandırmak için kuruduklarını fark ettiğiniz zaman azıcık Vicks sürün.

Kapı gıcırtısına son

Ne zaman açıp kapasanız gıcırdayan kapılarınız var mı? Buna bir son vermek için menteşelere bolca Vick sürün ve her şey tamam.

Tırnak mantarını iyileştiriyor

Ayak tırnaklarınızda tırnak mantarı varsa, Viks’i kullanın. Tırnaklara takribî 2 hafta kadar viks sürdüğünüzde zamanla rengi koyulaşacak ve mantarlar can verecektir. Olağan ve sıhhatli tırnaklar çıkmaya başlayacaktır.

Ev üretimi inceltici krem

Vicks ayrıca yağ biriken bölgelerde yağın eksiltilmesine dayanakçı olur, böylece de istediğiniz figüre kavuşabilirsiniz. Elbette mucizevi olmadığı ortada, ama zamanla bu bölgelerde yağın yakılmasını yardımlar, özellikle kalça ve karın bölgesi gibi egzersizin yavaş işlediği bölgelerde tesirlidir. Bu ev üretimi inceltici krem yağ birikimiyle savaşmaya dayanakçı olur, selülitleri eksiltmekte tesirlidir ve cildi sıkılaştırır.

Gıdıyı eksiltmek, daha düz bir karın, kalçaları inceltmek için kullanılabilir. Yapmanız gereken azıcık Vicks, karbonat, cilde sürülebilen içki ve kafuru karıştırarak bir krem elde etmektir. Kremi hazırlayınca, istediğiniz bölgelere sürün ve plastikle sarın. Bunu evde, işte veya egzersiz yapmadan evvel kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın