Vicks ile Karbonat Karışımının Tesiri

Göbek Yağlarını Eriten Mucize Karışım

Kilo problemleri ve obezitenin yanı sıra bölgesel aşırılıklar, pek çok insanın problemi haline gelmiştir. Süratli kilo alıp verme, doğum, genetik özellikler gibi faktörler göbek bölgesinde yağlanma oluşmasına neden olabilir.

Üstelik bu yağlanma, çoğu zaman basmakalıp bir perhiz ile de yok olmayacaktır. Kumpaslı spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme usullerinin en başında yer alıyor olsa da, çok daha basit bir usul olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından sınanarak, zaferi onaylanmıştır.

Vicks ve Karbonat ile Göbek Yağlarını Eritmek

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için pek çok değişik kür tanımı bulunuyor olsa da Vicks ile göbek eritenlerin yorumlarına bakıldığında, en tesirli olanı karbonat ve kâfur ile hazırlananıdır.

Bu kürü hazırlamak için ilk lüzum olan yarısı dolu olan bir Vicks olacaktır. Bu vicks’in içerisine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ve 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur ilave etmelisiniz. Ardından macunu, iyice karıştırmalı ve olası oldukça homojen hale getirmelisiniz. Hazırladığınız karışımını, buzdolabında rahatlıkla 1 aya kadar gizlemeniz olası

Vicks ile Göbek Eritme Nasıl Yapılır?

Her usulde olduğu gibi, Vicks ile göbek eritme kürünün tesirli netice göstermesi için de kumpaslı kullanımı koşul. İdeali günde 1 kere, hareket halinde kullanmak. Hazırladığınız karışımı meseleli bölgenize sürdükten sonra, dilerseniz streç film ile de kaplayabilirsiniz. 2 saate kadar beklemesi mümkündür.

Ardından duş alıp, duş esnasında Vicks sürdüğünüz bölgeyi keseler ve çıkmadan evvel soğuk su meblağsanız alacağınız netice de maksimuma çıkacaktır.

Bu usul, kullanılan bölgede kan akışını süratlendirerek sıkılaşma ve incelme sağlamaktadır. Yeniden aynı sebepten dolayı, selülit meselenize de bereketli olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın