Bedeninizdeki Zehri Atın

BEDENİNİZDEKİ ZEHRİ ATMAK İÇİN 1 GECE YETERLİ

Ayak ve bacaklarda özellikle de ayak bileklerinde akışkanlar birikerek zehirli maddeleri alana getirmektedir. Bu oluşan zehirli maddeleri bedenimizden atabiliriz. Ayakta biriken zehirli olan zehirli maddeleri atmak için gözetici ped hazırlanır.

Bu pedleri yatmadan evvel ayağın ağrıyan yerine yapıştırılır.

Bir gece ayakta kalarak sabah bu ped çıkartılıp bedende oluşan hasarlı zehirli maddeleri atmamıza takviyeci olmaktadır. Bu detoks ayak petleri ilk olarak Japonya da kullanılmıştır.
Oturarak çalışan insanlar hareket etmedikleri için alt bacaklarında ve ayak bileklerinde akışkanlar birikmektedir. Bedende oluşan zehirli akışkanlar kan dolaşımı ve lenf tarafından gün süresince arınılır ve hasarsız hale gelmektedir.

EVDE BASİT DETOKS TASVİRİ

Basit detoks hazırlamak için zorunlu olan malzemeler

  • Soğan
  • Sarımsak
  • Yapışıklı gazlı bez
  • Çorap

EVİMİZDE DETOKS HAZIRLAMAK İÇİN

1 Kabın içerisine 1 adet soğanı ve 2 veya 3 adet sarımsağı ince ince doğrayın. İnce doğramanın nedeni ise homojen bir karışım elde etmek içindir.

Başka bir kabın içerisine 2 kadeh su ilave edilerek kaynatılıp ılımaya bırakılır.

Su ılıdıktan sonra içerisine doğranan soğan ve sarımsak da ilave edilerek 10 dakika kadar dinlenmeye bırakılır.

Vücudumuzu yakmayacak derece de olduysa bu karışımı yapışıklı gazlı bezin üzerine sürülerek rehabilitasyon edilir. şayet karışım fazla sulu ise bu sularını elimizle sıkarak suyunu dışarı aktarılır.

Karışımı sürerken gazlı bezin yapışıklı kısmına gelmemesine itina göstermek gerekir. Sürdüğümüz karışımın orta kısmı ayağımızın taban kısmına gelmesi lazımdır.

Yapıştırdıktan sonra ayağınıza çorabınızı da giyiniz. 1 gece kaldıktan sonra sabah bu pet çıkartılır. Çıkarttığımız yerin rengi is afallatıcı bir şekildedir.

Bu renk metamorfozu herkes arasında değişiklik göstermektedir. Bazı şahıslarda çok apaçık bazı şahıslarda ise az apaçık biçimde rengi değişmiştir. Şayet renk sarihse bu kan dolaşımımızın ve lenflerimizin iyi çalıştığının bir göstergesidir.

Bir cevap yazın