Yağları cayır cayır yakar karaciğeri pak yapar!

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öğretmenimizden Zayıflama, Sivilce ve Karaciğer Yağlanmasına Karşı Uygulamanız gereken süper bir karışım: Maydanoz Limon Suyu Kürü
Son zamanlarda bir çok şahıs tarafından seçim edilen maydanoz suyu limon kürü zayıflama ve ödem atmanın yanı sıra sivilce problemlerinde de oldukça tesirli neticeler veriyor. Şayet şimdiye kadar bu inanılmaz kürü hiç yapmadıysanız, lütfen zaman kaybetmeden maydanoz suyu uygulamasına başlayın.

Maydanoz Suyu Limon Kürünün 3 ehemmiyetli bereketi;

  • ZAYIFLAMAK İÇİN; Zayıflamak isteyenler için maydanoz suyu metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakıcı tesiri vardır.
  • ÖDEM ATICI – KARACİĞER YAĞLANMASINI ÖNLEYİCİ; Maydanoz suyu bedendeki ödemi atmada oldukça tesirlidir. Karaciğer yağlanmasını giderir ve yağ yaradılışını engeller.
  • SİVİLCE ve CİLT KİRLERİNE; Maydanoz suyu sivilce çıkmasını önleyicidir ve sivilceli ciltlerin rehabilitasyonunda çok tesirli ve pozitif neticeler vermektedir.

Maydanoz kürü uyguladıktan sonra hoşnut kalmayan hiç bir okurumuza tesadüfmedik. Uygulayan şahıslar bu kürün verimlerinden bahsederek şiddetle herkesin maydanoz kürü yapmasını öneriyor. Maydanoz kürünü kumpaslı bir biçimde uyguladığınız takdirde bedeniniz yenilenecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


Maydanoz kürünü sadece 15 gün uygulamanız yeterli olacaktır. Fakat daha tesirli netice elde edebilmek için veya karaciğer yağlanması gibi bir rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorsanız 15 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara verip tekerrür 15 gün daha uygulanmalıdır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürünü 6 ay arayla olmak üzere senede 2 kez uygulanmasını önermektedir. Maydanoz kürü çok sık uygulanırsa negatif neticeler doğurabilir.

Maydanoz Limon Kürü ile Karaciğer Yağlanmasının Nebatsal Tedavisi

Karaciğerlerinde yağlanma olan şahıslar sabahları aralıksız bitkin ve halsiz bir biçimde uyanırlar. Bu şahıslar 9-10 saat yatmalarına karşın uykuya doyamazlar ve kendilerini dinç sezemezler. Sizinde böyle bir gidişatınız mevzubahisi ise muhtemelen karaciğerlerinizde yağlanma oluşmaya başlamış veya bedeninizdeki ödem oranı çoğalmıştır. Güne dinç başlamak için 6 ayda bir kesinlikle her ferdin limonlu maydanoz suyu içmesi gerekiyor. Maydanoz kürü gerçekten insan sıhhati için eşsiz bir şifa kaynağı. Zati maydanoz kürü yapanlar kürün 4. gününde ne kadar dinç kalktıklarını ve devingen bir yapıya sahip olduklarını hissedecekler.

Maydanoz Suyu Kürü Yapılışı için Lüzumlu Malzemeler;

  • 15-16 adet maydanoz
  • 1 adet limon
  • 1 bardak su

Maydanoz Suyu Limon Kürü Nasıl Yapılır?

Maydanoz Kürü Yapılışı: Bu kürün yapılışı çok kolaydır. Sabah uyandığınızda blender’a belirtilen ölçü miktarında maydanozu atın üstüne 1 tane limonun suyunu iyice sıkın, son olarak da üzerine 1 bardak su ilave edin. Malzemelerimizi blender’a ilave ettikten sonra blender’ı çalıştırarak yemyeşil bir su elde edeceksiniz. Kürünüz hazır.

Maydanoz Suyu Kürü Nasıl Uygulanır?

Maydanoz Kürü Uygulanışı: Yukarıyada olduğu gibi elde ettiğiniz maydanoz suyu sabahları kahvaltıdan 15 dk evvel aç karnına içilir. Bu kumpaslı olarak ara vermeden 15 gün süresince uygulanır. Dilerseniz 15 gün sonunda 5 gün ara vererek tekerrür kesintisiz 15 gün uygulayabilirsiniz. Bu yaptığımız ikinci 15 günlük uygulama biçimi özellikle karaciğer yağlanması olan şahıslar için önerilir. Ayrıca salt suretle maydanoz kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Maydanoz Limon Suyu ile Zayıflama ve Cilt Bakımı

Metabolizma süratini artırıcı özelliği olan maydanoz, kan dolaşımını süratlendirir, dokulara daha fazla kan erişmesini sağlar ve bu biçimde tesirli bir yağ yakma ve zayıflama sağlar.

Maydanoz C vitamini bakımından da çok zengin bir gıdadır. Böyle bir vitamin kaynağını her ferdin harcaması öneri edilir. İster kür olarak ister sofralarımızda sebze salata olarak kesinlikle harcanması gereken bir nebattır. Bu nebat buruşuklukları giderici, cildi hoşlaştırıcı ve ihtiyarlamayı geciktirici özelliğe sahiptir.

Maydanoz Suyu Kürü Sivilcelere Karşı Kullanımı

Maydanoz suyu kürü cilt hoşluğu, yağ yakma, zayıflama, ödem atma haricinde cildinizde oluşan sivilceleri de çok tesirli bir biçimde geçirecektir. Maydanoz kürü ilk uygulandığı günlerde sivilcelerinizde çoğalış görülebilir. Ancak bu çoğalışın ardından tamamen sivilceleriniz yok olacak, sivilcelerden hiç bir iz, yapıt kalmayacaktır. Maydanoz suyu sivilce rehabilitasyonunda çok şiddetle önerilen bir yöntemdir.

Bu yazımızı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bu bilgiyi bereketli bulmuşsanız, lütfen dostlarınızla ve ailenizle paylaşın. Fiyatsız bilgiyi paylaşma mücadelemize verdiğiniz takviyeye çok teşekkürler!

Bir cevap yazın