Uyumadan Evvel Bu Meşrubatı İçin ve Gün Boyu Yediğiniz Her Şeyden Arının

Uyumadan Evvel Bu Meşrubatı İçin ve Gün Boyu Yediğiniz Her Şeyden Arının
Fazla kilo bir hayli insana kurtulmak istediği ve bedene sızılık yapan bir şeydir. Yemek yemek insanların için büyük bir zevktir. Her insan gün içerisinde hoşlandığın yemekleri harcamak ister.

Fakat çok fazla yediği takdirde insanlar kilo almaya başlarlar. Aldıkları kilolar ideal miktarlarını üstünde olduğu takdirde özellikle bel ve basen bölgelerinde fazla yağlanma görünmektedir. Yaş ilerledikçe bu yağlanmaların sıhhat açısından da hasarları bulunmaktadır.
Gün içerisinde yediğiniz yağlı gıdalar ile aldığınız mübalağalı kilolar kalp hastalıklarının da birliktesi getirmektedir. Özellikle yaş ilerledikçe fazla kilolar damar tıkanıklıklarına yol açmaktadır. Bir müddet sonra bu bulgularla birlikte kalp rahatsızlıkları da görünmeye başlayacaktır. Kalp hastalığının dışında bu ağır yemekler yüksek tansiyonu da neden olmaktadır. Birden tansiyonun yükselmesi ile insanların beyin olasılıkları da süratlice çoğalmaktadır. Bunların dışında diyabet gibi sıhhat meseleleri de fazla kilo ile birlikte gelmektedir.

Bedende görünen yağlanma bedenin daha erken yorulmasına neden olmaktadır. Bedenin ağırlaşmasın demek bedeni taşıyan iskelet sistemine daha çok yük binmesi demektir. Bununla birlikte bel fıtığı gibi hastalık şikayetleri de çoğalmaktadır.
Kadın-Erkek bir hayli şahıs bedenindeki yağlanmalardan kurtulmak isterler. Bunlar için perhiz ve spor yapmak gerekmektedir. Ama bazı insanlar yoğun iş tempolarından dolayı bunlara süre bulamayabilirler. Göbek yağından kurtulmak isteyen insanların dayanağına koşacak bazı yollar da mevcuttur. Kimyevi mahsullere müracaat etmeden natürel yollar ile yediğiniz mahsullerden kilo almamanız olasıdır. Bedende biriken fazla yağdan kurtulmak oldukça güç bir usuldür. Fakat bunun için konutta hazırlanacak bir meşrubat var desek pek çok insanın güzeline gidecektir. Konutta bulunan malzemeler ile bir karışım yaparak gün içerisinde yediğiniz besinlerden fazla yağ almamanız sağlanabilir. Konutta basitçe hazırlanacak bu karışım ile hem zamandan tasarruf eder hem de özellikle göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Bu Karışımı Hazırlamak İçin Zorunlu Malzemeler

-Bir çay kaşığı toz tarçın ve yağ bir adet kabuk tarçın
-Bir çay kaşı elma veya üzüm sirkesi
-Bir adet limon
-Bir yemek kaşığı rendelenmiş zencefil
-Yarım demet maydanoz
-½ Mililitre su
Karışımın Hazırlanışı
Malzemeler kısmında belirtilen olan mahsuller bir kaba alınır. Bu Kap içerisindeki mahsuller blenderdan geçirilir. Blender da iyice ezilen malzemeler birbiri ile bütün olarak karışıncaya kadar karıştırılır. Hazırlanan karışım her gece uyumadan evvel harcanır. Her gece bu mahsul harcandıktan sonra süratlice verilen kilo kaybı gözle fark edilecektir.

Bir cevap yazın