Zencefil Suyu İle Tiroidin Yan Tesirsiz Rehabilitasyonu

Bir zencefil beğenirim. Kış boyu dolabımdan yetersiz etmem. Çayını içerim, rendesini yemeklere koyarım, suyunu balla karıştırıp içerim. Ama yeniden de, alttaki yazıyı okuyunca bir kere de, derin düşündüm.

Tiroid rehabilitasyonunda Zencefil’in çok tesirli olduğundan bahsediyor. Azıcık iddialı gelse de, yan tesiri az, her tasaya şifa olan bir nebat. Alakanızı çekerse deneyin ama ha, şuurlu olun. Yazıyı yazan son lafı hoş demiş…

ZENCEFİL SUYU İLE TROİD REHABİLİTASYONU

Troid rahatsızlığının kesin ve net rehabilitasyonunu, ZENCEFİL SUYU tek başına sağlar.

Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının rehabilitasyonunun yanısıra HAŞİMATO TROİDİ ismi verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek rehabilitasyon ilaçsız biçimi taze bunalmış ZENCEFİL SUYU’dur.

Kullanım:

Sabah: 1 çorba kaşığı sabah aç iken
Akşam: 1 çorba kaşığı akşam aç iken

Hazırlanışı:

Aktardan, büyük marketlerden AVM lerde de bulabilirsiniz tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende desteğiyle suyunu elde edebilirsiniz. Her keresinde taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir ufak kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Zencefilin her zerresi çok bedellidir. Suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları, çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı neşeyi yaşatabilirsiniz. Bu sayede hem bu rahatsızlıkları, hem B12 vitamin yetersizliği yaşamazlar

HİÇBİR YAN TESİRİ YOKTUR

Yalnızca kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekiyor. O ilacın misyonunu da zencefil suyu zati asıllaştırır. Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da kesinlikle neticeye erişiyor.

TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN BİREYLER DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER…

Anekdot: Doktorunuzun önerdiği ilaçlar varsa, kesinlikle kullanınız. Bu nebata karşı alerjiniz olup olmadığını biliniz. Burada ki tüm nebatsal kürler ancak ve ancak erişkinler içindir. Burada okuduğunuz bilgilerin, takviyeci ve destekleyici olduğunu gözardı etmeyiniz. Doktorunuza danışmadan buradaki bilgilerle kendi kendinize netlikle teşhis koymayınız ve uygulamayınız. Unutmayınız ki hastalık yoktur, hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir doktordur.

Sıhhatle Kalın.

Bir cevap yazın